Služby


Konzultace s módní stylistkou

První konzultace se stylistkou funguje jako  úvodní seznámení  a  identifikace Vašich individuálních potřeb a představ, které odpovídají Vašemu životního stylu.

Záleží, jestli využijete pouze konzultaci, nebo budete potřebovat ještě něco z mých služeb.

V případě, že využijete konzultaci se stylistkou: během konzultace zvážím Vaší situaci a proberu s Vámi, jaké oblečení Vám doporučit, jaké zvolit  barvy, boty, doplňky, jaké střihy a materiály zvolit k Vašemu typu postavy. Navrhnu Vám, jaký styl se k Vám hodí, poradím se změnou image.

Konzultace se stylistkou může být orientovaná  také pouze ke konkrétní příležitosti (ples, svatba, večírek, pracovní pohovor).

Délka konzultace: 1-1,5 hod.

 

Nákupy s módní stylistkou: nákupní půlden, nákupní den

Ideální kombinace s konzultací módní stylistky.

Poradenství a asistence stylistky při nakupování.

Při doprovodu na nákupy Vás naučím, jak efektivně nakupovat oblečení, jak ladit jednotlivé kousky, vybrat správné doplňky, šperky,správné materiály a střihy.

V případě, že chcete ušetřit čas, nebo nerada nakupujete, mohu vybrat pro Vás jednotlivé kousky, které vyzkoušíme v klidu Vašeho domova, nebo ve stylistickém studiu.

Výběr obchodů je tvořen stylistkou individuálně, na základě potřeb klienta a jeho finančních i časových limitů.

Délka nákupního půldne: 3-4 hodiny

Délka nákupního dne: 5-8 hodin

Možnost vytvoření balíčku dle potřeb

 

Vytřídění a organizace šatníku

Služba spočívá v selekci a třídění šatníku,  v maximálně efektivním využití Vašeho oblečení, dále v osobním poradenství ohledně stylu oblékání, rad  co dokoupit, které barvy a střihy nosit, případně jaké doplňky a šperky zvolit.

Během třídění šatníku Vám pomůžu se zbavit nepotřebných kousků oblečení,  které Vám nesluší a nejsou pro Váš styl vhodné, ve volbě barvy, střihu, nebo materiálu. Dále Vám pomohu vytvořit nové, pro Vás slušivé kombinace ze stávajících kousků Vašeho šatníku. Pomohu Vám také při tvorbě Vašeho osobního stylu.

Tutu službu je vhodné kombinovat s nákupním půldnem, nebo nákupním dnem.

Délka: dle potřeby

 

 

 

 
optimalizace PageRank.cz